Obsługa - Montaż - Zastosowanie

Obsługa - Montaż - Zastosowanie

Nie potrzeba specjalnego miejsca i przygotowania, folie grzewcze można zainstalować gdzie klient sobie tego życzy. Zalecana jest podłoga ale nie ma przeciwwskazań, żeby był to sufit czy ściana. Folie mogą służyć w celu ogrzewania pomieszczeń, schodów, pojazdów bądź samego dogrzania. Całość jest bezobsługowa i nie wymaga serwisowania. Obsługa wykonywana jest za pomocą urządzeń sterujących bądź regulujących. System posiada możliwość sterowania zdalnego.

 
Budowa i struktura: 
 
Jako elementu grzejnego w foliach używa się karbonowej włóknistej tkaniny. Nanotechnologia pozwoliła na stworzenie materiału o ogromnej wytrzymałości, którą można montować na każdej powierzchni : beton, parkiet, laminat, linoleum, marmur, płytki ceramiczne, płyty gipsowe. Nic nie jest problemem !
 
Zastosowanie:
 
Folie można wykorzystać :
  • w domach, altankach, pomieszczeniach mieszkalnych,
  • w pomieszczeniach technicznych, przemysłowych, 
  • w budynkach użyteczności publicznej, kościołach,
  • w centrach handlowych, halach sportowych, ośrodkach sportowych,
  • przy hodowli zwierząt, rolnictwie, szklarniach.
 
Estetyka i wygoda:
 
Brak tradycyjnych kaloryferów pozwala na zmianę wyglądu pomieszczenia. Dodatkowo nie dotyczy nas organizacja miejsca na opał a utrzymanie czystości jest o wiele prostsze i przyjemniejsze. Możemy zapomnieć o ciężkim szorowaniu brudu z kominka i kupowaniu do tego specjalnych środków.
 
Formularz kontaktowy

Tweety heatpluspolska