Komfort i zdrowie

Komfort i zdrowie

Ogrzewanie na podczerwień jest w 100% bezpieczne dla zdrowia, nie emituje szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego, a od kilkudziesięciu lat wykorzystuje się je w medycynie, rehabilitacji oraz w regenerujących zabiegach kosmetycznych. Oprócz tego folie grzewcze posiadają udowodnione działanie antybakteryjne. Dodatkowo znacznie poprawiają jakość powietrza, oddając przyjemne ciepło, porównywane do uwalnianego przez używane dawniej piece kaflowe.

Stosuje się je w przypadku bólów mięśniowych, leczenia kontuzji i stanów zapalnych oraz płytkich zaburzeń krążenia. Energia podczerwieni korzystnie wpływa na układ sercowo naczyniowy, układ oddechowy, gospodarkę wodno-elektrolitową, czynność wydzielniczą nerek i wielu innych gruczołów. Poza tym korzystanie z podczerwieni działa zdrowotnie nie tylko na skórę, ale także wspomaga odchudzanie.

Podczerwień stymuluje również produkcję kolagenu, odpowiadającego w naszym organizmie za piękną i jędrną skórę. Ogrzewanie na podczerwień w porównaniu z innymi rodzajami ogrzewania działają bezszelestnie. Nie będą też Państwo musieli nigdy więcej donosić do pieca węgla, oleju, drewna czy eko-groszku. 

Formularz kontaktowy

Tweety heatpluspolska