F&Home - F&Radio

WSZYSTKO POD KONTROLĄ

<p>
	<span style="color:#000000;"><strong>WSZYSTKO POD KONTROLĄ</strong></span></p>

Oferujemy Państwu system przewodowy jak i bezprzewodowy oraz całą gammę urządzeń przewodowych i bezprzewodowych wchodzących w skład systemów regulacji temperatury, oświetlenia, sygnalizacji włamania i napadów. I wiele więcej.

INTELIGENTNE STEROWANIE 

To połączenie całej infrastruktury (wszystkich instalacji i urządzeń) w jeden „spójny system”. Działanie takie ma na celu podniesienie komfortu mieszkania i życia, zwiększenie bezpieczeństwa i redukcja kosztów eksploatacji. W takim systemie następuje pełna wymiana informacji np. pomiędzy instalacją elektryczną a systemem alarmowym, czy monitoringiem a czujnikami ruchu. Każda instalacja czy urządzenie w Twoim domu może przesłać dane o swoim stanie czy działaniu, ale może też pobrać informację od innych urządzeń.

System odciąża domowników od wielu rutynowych spraw, o których nie zawsze pamiętamy, lub często nie zwracamy uwagi, jak choćby obniżanie temperatury mieszkania pod nieobecność w nim domowników, czy wyłączenie oświetlenia w pomieszczeniach, w których nikogo nie ma.

MY JAK I NASI INSTALATORZY POSIADAMY CERTYFIKATY INSTALATORSKIE SYSTEMÓW F&HOME ORAZ ZOSTALIŚMY PROFESJONALNIE PRZESZKOLENI Z ZAKRESU MONTAŻU I URUCHOMIENIA SYSTEMÓW INTELIGENTNEGO DOMU.

Poniżej prezentujemy Państwu przykładowe zastosowanie systemu F&F

Tweety heatpluspolska